| Tip | 3lpe korozyon önleme üretim hattı |
|---|---|
| Substrat | çelik |
| Kaplama malzemesi | Epoksi tozu, yapıştırıcı, polietilen |
| Yüzey tedavi sınıfı | ≥SA2.5 |
| İşleme kapasitesi | 250㎡/s |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Isıtma yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Dirsek Açısı | 15-90 Derece |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Isıtma yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Dirsek Açısı | 15-90 Derece |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Isıtma yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Boru Çapı Aralığı | Φ57mm ila Φ1620mm |
| Model NO. | HSD377mm |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Sertifika | CE, ISO |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| tip | Kaplama Üretim Hattı |
|---|---|
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| tip | Kaplama Üretim Hattı |
|---|---|
| Yüzey | çelik boru |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Isıtma yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Kullanım | Derusting ve antikorozyon |
| Operasyon modu | Otomatik |
|---|---|
| Operasyon Yöntemi | Otomatik |
| Toplam güç | 100 - 500 kW |
| MPa Sınıflandırması | Orta Basınç Borulama |
| Ambalaj bilgileri | Makineye Göre Paketleme |
| Boru uzunluğu | 12m |
|---|---|
| PLC'ler | Siemens |
| Boru kullanımı | Petrol gaz boru hattı |
| Materyal kullanın | Epoksi tozu, PE, yapıştırıcı |
| Isıtma | İndüksiyon |