| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Pipe Diameter | 250mm |
| Pipe Color | Black + Yellow or Blue |
| Power | No-danger zone |
| Sıcaklık | 0-35 ℃ |
| Boru Çapı Aralığı | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Yer | İçeride |
| Ana ekstruder | 90 |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
| kesme cihazı | PLANET KESİCİ |
| paketlenmiş | Film |
|---|---|
| Yer | İçeride |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu |
| Boru Çapı Aralığı | φ20-φ1200mm |
| Kullanımı | Su/Gaz/Petrol Boru Hattı |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Boru Rengi | Siyah + Sarı veya Mavi |
| Otomasyon | Otomatik |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum |
| Boru çapı | PE |
|---|---|
| vida numarası | tek vida |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Vakum ve su püskürtme soğutma | Planet Kesim |
| Garanti | 12 Aylık |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Tip | Boru Ekstrüderi |
| Besleme modu | Çoklu Besleme |
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Spesifikasyon | 110-2200mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Ticari marka | HUASHIDA |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |