| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Malzemeler | Epoksi Tozu |
| Ürün modeli | 3LPE-PP kaplama üretim hattı |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
| Boru Uzunluğu Aralığı | 6-12 Metre |
| kurulu kapasite | Yaklaşık 530kw |
|---|---|
| Güç kaynağı | 3 Bölüm, 380V 50Hz |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | İHRACAT PAKETLEME |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Lens kaplama | 110-2200mm veya özelleştirilmiş |
| hammadde | HDPE |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu ve Su Püskürtme Soğutma |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| çalışma hızı | Dakikada 1-10 metre |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Model | PSFPSPMM |
| Toplam ağırlık | 10-15 ton |
| Özellikleri | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, kolay kullanım ve bakım |
| Kaplama | Toz boya, ekstrüzyon kaplama |
|---|---|
| Kaplama Tipi | İç, dış |
| Kaplama Malzemesi | Epoksi tozu, yapıştırıcı, polietilen |
| Yüzey | Çelik |
| Kaplama yapısı | FBE, 2lpe, 3lpe |
| Isıtma Sıcaklığı | 220-250°C |
|---|---|
| PE Katman Kalınlığı | 2,5-3,7 mm |
| Yöntem Türü | Otomatik |
| İşletim Sistemi | dokunmatik ekran |
| Kaplama tabakası | İç ve dış boru duvarı |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Kaplama tabakası | Dahili Fbe ve Harici 3lpe |
| Uygulamalar | Petrol, Doğal Gaz ve Su Temini Boru Hatları |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Model Numarası | HSD50-426 |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
|---|---|
| Yöntem türü | otomatik |
| Yüzey işleme | Kumlama |
| Epoksi Toz Kalınlığı | 170'den Fazla Um |
| Toplam Güç | 900kW |
| Ürün Tipi | Boru Kaplama Makinası |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Güç Kaynağı | Yaklaşık 1650kw |
| Toplam Güç | 900kW |
| İşleme kapasitesi | 159mm |