| İşleme kapasitesi | 159mm |
|---|---|
| Malzeme | karbon çeliği |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| Epoksi Toz Kalınlığı | 170'den Fazla Um |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Yüzey işleme | Kumlama |
|---|---|
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| Ürün Tipi | Boru Kaplama Makinası |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Mod Hayır | 200-1420mm |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Şartname | 50-4200mm |
| Yüzey | Çelik |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli ısıtma |
|---|---|
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
| Boru Çapı Aralığı | 20-1600mm |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
| yalıtım kalınlığı | 20-200mm |
| Application | Produce District Heat Distribution Pipe |
|---|---|
| Pipe Structure | Steel Working Pipe-Polyurethane Foam-HDPE Casing |
| yükleme yolu | Vakumlu Otomatik Besleme |
| besleme kapasitesi | 1000kg/saat |
| Derusting load up pipe rack | 20# channel steel double row |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Nem | %85 yoğunlaşma yok |
|---|---|
| Boru Ucu Şekli | Eğik, Kare, Yuvarlak |
| Vakum besleme makinesi | Motor gücü 7.5kw |
| Bölme | Borular 14”-90” |
| Ambalaj bilgileri | Makineye Göre Paketleme |
| Boru malzemesi | çelik |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| kurutma makinesi | HSD-1200 |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
|---|---|
| Isıtma yöntemi | indüksiyonla ısıtma |
| yüzey | çelik |
| HS kodu | 8477209000 |
| Elektrik Kontrol Sistemi | PLC |