| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
|---|---|
| Boru malzemesi | HDPE |
| Üretim Kapsamı | ürün hattı |
| Boru çapı | 655mm'den 1380mm'ye |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Üretim Kapsamı | ürün hattı |
|---|---|
| boru uzunluğu | 6-12m |
| Toplam güç | 180 kW |
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Kaplama | Toz kaplama |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO, RoHS |
| Çıkış hızı | 1-6m/min |
| Sıcaklık | 0-30 |
| Güç kaynağı | Tehlikeli alan yok |
| Kaplama | Toz kaplama |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO, RoHS |
| Çıkış hızı | 1-6m/min |
| Sıcaklık | 0-30 |
| Güç kaynağı | Tehlikeli alan yok |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC'ler |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyon ısıtma |
| Yüzey tedavi sınıfı | ≥SA2.5 |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama tabakası | Dahili Fbe ve Harici 3lpe |
| Püskürtme tabancası yöntemi | Yüksek voltajlı elektrostatik püskürtme tabancası |
| Uygulamalar | Petrol, Doğal Gaz ve Su Temini Boru Hatları |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Temiz seviye | > = SA2.5 |
| Isıtma Yöntemi | Orta frekanslı ısıtma sistemi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Kaplama | toz kaplama |
|---|---|
| Boru Yapısı | Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Kasa |
| Prensip | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
| Başvuru | Sıcak soğutucu su /yağ /kimyasal malzeme boru hattı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kutu |
| Kaplama | toz kaplama |
|---|---|
| Prensip | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
| Başvuru | Sıcak soğutucu su /yağ /kimyasal malzeme boru hattı |
| Boru Yapısı | Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Kasa |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kutu |
| Model NO. | FBE |
|---|---|
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Temiz Seviye | >=SA2.5 |
| Kaplama Malzemesi | FBE tozu |
| Şartname | 300-4200mm |