| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Sertifika | ISO9001:2008, QS |
| Kaplama | Toz kaplama |
|---|---|
| püskürtme yöntemi 1 | elektrostatik Sprey |
| Sprey Yöntemi 2 | Eşzamanlı iç dış duvar kaplaması |
| Spesifikasyon | 300-4200mm |
| Toz Geri Kazanım Oranı | ≥98% |
| Pipe Diameter Range | Φ219-Φ1420mm |
|---|---|
| Boru Uzunluğu | 1-3m |
| Çalışma modu | otomatik/Manuel |
| Coating Type | 3LPE (Three Layer Polyethylene) |
| Packaging Details | According To Customer's Requirement |
| Spesifikasyon | 300-4200mm |
|---|---|
| Kaplama kalınlığı | 150-800um |
| Sertifika | CE, ISO |
| Kaplama | Toz kaplama |
| Temiz seviye | > = SA2.5 |
| Specification | pipe dia. 300-4200mm |
|---|---|
| Workshop Space | 100m X 24m |
| Coating Thickness | 150-800um |
| Output Speed | 0-6m/Min |
| Coating | Powder Coating |
| Ambalaj bilgileri | standerard paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 30 set/yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Türü | Kaplama Üretim Hattı |
| Kaplama | PE |
| Durum | Yeni |
| 3PE yapısı | Epoksi+yapıştırıcı+ekstrüde edilmiş polietilen |
| Boru çapı. | 48-3000mm |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Yüzey | Çelik |
| İndirme aralığı | 159mm |
|---|---|
| İşleme kapasitesi | 159mm |
| Temizlik sınıfı | A2.5 |
| Kullanılan Malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Teslim süresi | Teslimat süresi konusunda bir anlaşmaya varmak |
| Üretim Aralığı | 426mm |
|---|---|
| İşleme kapasitesi | 426mm |
| Temizlik sınıfı | Sa2.5 |
| malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Teslim süresi | 8 iş günü |