| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Boru çapı | 20-2200mm |
| Satış sonrası servis | Bütün hayat |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Özelleştirme | Özelleştirilebilir |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Malzeme | PE |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
|---|---|
| Su geçirmez | Su geçirmez |
| Temel Malzeme | PE |
| Yapıştırıcı | eva |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
|---|---|
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Hammadde | PE |
|---|---|
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Kaplama tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru çapı aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| Toplam güç | 900kW |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | standart paketleme |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Otomasyon | Otomatik |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Sertifika | ISO9001:2008, CE,SGS,ETC. |