| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstrüder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstrüder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Kaplama Tipi | PE ekstrüzyon kaplama |
|---|---|
| Kaplama kalınlığı | 1.8-4mm |
| Boru Temizleme Yöntemi | Kumlama |
| Isıtma yöntemi | indüksiyonla ısıtma |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Kaplama Tipi | PE ekstrüzyon kaplama |
|---|---|
| Kaplama kalınlığı | 1.8-4mm |
| Boru Temizleme Yöntemi | Kumlama |
| Isıtma yöntemi | indüksiyonla ısıtma |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Hız | 6m-10m/Min |
|---|---|
| Pipe Dia | 20-300mm |
| Satış sonrası hizmet | Kurulum ve Eğitim |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Type | Rotary Abrator |
| Cleanliness | High Cleanliness |
| Automation | Automatic |
| Sertifika | CE |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Planeatri Kesme |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |