| Paket Boyutu | 800.00cm * 220.00cm * 200.00cm |
|---|---|
| Paketin Brüt Ağırlığı | 2500.000kg |
| Uygulama | Su tedarik gaz tedarik basınç borusu üretmek için |
| Kontrol Sistemi | Siemens |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketi |
| Boru aralığı için | 200-2600mm |
|---|---|
| Ham madde yoğunluğu | 0.935'in üzerinde |
| Malzeme | HDPE |
| Başvuru | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Yüzey | Çelik |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyon ısıtma |
| Kullanma | Derusting ve antikorozyon |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Kaplama Tipi | İç, dış |
|---|---|
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Yüzey tedavi sınıfı | ≥SA2.5 |
| Kullanma | Derusting ve antikorozyon |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | standart paketleme |
| Su geçirmez | Su geçirmez |
|---|---|
| Başvuru | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Renk | Geleneksel |
| Spesifikasyon | Boru çapı: 960-1680mm |
| Vida | Tek Vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
|---|---|
| Su geçirmez | Su geçirmez |
| Temel Malzeme | PE |
| Yapıştırıcı | eva |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Tüp Kalınlığı | 3-50 mm |
| sayfa genişliği | 500-1500mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
|---|---|
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |