| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| patlatma | >2,5A |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Standart | ASTM, GB, DIN |
| Kaplama | toz kaplama |
|---|---|
| Yüzey | Çelik |
| Kaplama yapısı | FBE, 2lpe, 3lpe |
| Şartname | 50-4200mm |
| Durum | Yeni |
| Kaplama | Toz kaplama |
|---|---|
| Kaplama Katmanı | İç Sıvı Boyama Dış 3lpe |
| Temiz seviye | > = SA2.5 |
| Uygulamalar | Petrol, Doğal Gaz ve Su Temini Boru Hatları |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| İndüksiyonla Isıtma | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
| Kontrol sistemi | Siemens PLC |
| Uygulama | Boru ve Sac Üretimi |
|---|---|
| Malzeme | Kauçuk |
| Boyut | 10m*2m*2m |
| Voltaj | 380v |
| Sıklık | 50Hz |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Kaplama | 3 katmanlı PE kaplama |
|---|---|
| HS kodu | 8477209000 |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Teslim süresi | 60 GÜN |