| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
|---|---|
| Boru çapı aralığı | 20mm - 1420mm |
| Yüzey işleme | Kumlama |
| İşleme kapasitesi | 159mm |
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| İndüksiyonla Isıtma | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO |
| Boru çapı. | 159-4200mm |
| PE Kaplama Modeli | Sarma |
| patlatma | >2,5A |
| Kaplama | Pudra kaplama |
|---|---|
| Yüzey tedavi sınıfı | ≥SA2.5 |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Kaplama malzemesi | Epoksi tozu, yapıştırıcı, polietilen |
| Öne Çıkanlar | PLC otomatik kontrol sistemi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Şartname | PERT-50/200MM |
| Kaplama Katmanı | İç Boyama Dış 3lpe |
|---|---|
| Püskürtme Tabancası Yöntemi | Yüksek Gerilim Elektrostatik Püskürtme Tabancası |
| Uygulamalar | Petrol, Doğal Gaz ve Su Temini Boru Hatları |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Sertifika | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Ürün uygulaması | Klima Isı Yalıtımı |
|---|---|
| ekstruder tipi | Tek Vida |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Kesme Yöntemi | otomatik kesim |
| Malzeme | Kauçuk Köpüğü |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Uygulama | Sıcak soğutucu su /yağ /kimyasal malzeme boru hattı |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| vida numarası | tek vida |
| Köpüklemesi Kalınlığı | 30-100mm |