| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| hammadde | PE |
| Boru Stili | İnce Duvar Borusu |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Kaplama | toz kaplama |
|---|---|
| Kaplama tabakası | İç Sıvı Boyama Dış 3lpe |
| Temiz seviye | > = SA2.5 |
| Uygulamalar | Petrol, Doğal Gaz ve Su Temini Boru Hatları |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Kaplama tabakası | İç Sıvı Boyama Dış 3lpe |
|---|---|
| Püskürtme tabancası yöntemi | Yüksek voltajlı elektrostatik püskürtme tabancası |
| Uygulamalar | Petrol, Doğal Gaz ve Su Temini Boru Hatları |
| Isıtma Yöntemi | Orta frekanslı ısıtma sistemi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Boru Çapı Aralığı | 20-1200mm |
|---|---|
| Ürün Türü | Boru üretim hattı |
| Ana Malzeme | PVC, PE, PP, PPR |
| Model | SJZ80/156 |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Cutting Method | Planeatry Cutting |
|---|---|
| Transmission Type | Rigid |
| Main Material | PVC, PE, PP, PPR |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Product Type | Pipe Production Line |
| Boru malzemesi | Çelik/HDPE |
|---|---|
| Boru kullanımı | Ön-insülasyon |
| Hız | 1m-3m/dak |
| Ürün Türü | Boru üretim hattı |
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Yalıtım Katman Malzemesi | PU köpürme |
|---|---|
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Kaplama | Toz Boya |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Ön yalıtımlı boru üretim hattı |
| Condition | New |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | 1 yıl |
| Customized | Customized |
| Name | Polyurethane Foaming Pert Insulation Pipe product line |
| Kullanımı | Bölge ısı/soğutucu tedariki |
| Boru Yüzey İşlemi | SA2.5'ten az değil |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| FBE kalınlığı | 200-800um |
| Malzeme | HDPE, Yapıştırıcı, Epoksi Tozu |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Yüzey | çelik |
|---|---|
| Boru Yüzey İşlemi | SA2.5'ten az değil |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Malzeme | HDPE, Yapıştırıcı, Epoksi Tozu |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |