| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Production Capacity | 5 tons/Day |
| Taşıma Paketi | Mandrel ve karton |
| Specification | Diameter from 2.5mm-4.0mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Transport Package | Mandrel and Carton |
| Spesifikasyon | 2,5 mm-4.0mm'den çap |
| Rod Dia. | 3.5-4mm |
| Renk | Beyaz, Siyah ve Morus Yapımı |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
|---|---|
| Hammadde | Polietilen (PE) |
| İşlev | korozyon önleyici bantlar |
| Ürün hattı | Soğuk uygulamalı korozyon önleyici bant yapma makinesi |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Konum | İçeride |
|---|---|
| Sıcaklık | 0-30 ℃ |
| Soğutma suyu | ≤15°C,0,15-0,2MPa,0,5m³/dak |
| atölye alanı | Uzunluk 120 metre, genişlik 24 metreden az değil |
| İletim Sistemi Şartnamesi | Uzunluk 3 m genişlik 0,85 m |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Base Material | PE |
| Boyut | özel |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Temel malzeme | PE |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Trademark | Huashida |
| Transport Package | Standard Package |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
|---|---|
| Özellikler | 10-20 kilogram /rulo |
| Çubuk çapı | 3.5mm-4mm |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Production Capacity | 5tons/Day |
|---|---|
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Trademark | Huashida |
| Uygulama | Boru hattı alanı eklem koruması |
| Structure | PE Backing+Adhesive |