| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| patlatma | >2,5A |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Standart | ASTM, GB, DIN |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Brand | Huashida |
|---|---|
| After-sales service | Installation and Training |
| Warranty period | 12 months |
| Condition | New |
| Automation | Automatic |
| Plastik İşlenmiş | PE/PP |
|---|---|
| besleme modu | Tek Besleme |
| Vida | tek vida |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstrüder Gücü | 1100w |
|---|---|
| Kaynak Elektrodunun Hızı | Çap 3.0 mm-4.0 mm |
| Tarzı | Portatif |
| Kontrol | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |