| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Kontrol sistemi | Siemens |
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| patlatma | >2,5A |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Temiz Seviye | ≥2,5 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Petrol, Doğal Gaz, Su Temini Boru Hatları |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Boru çapı. | 48-3000mm |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Boru çapı. | 48-3000mm |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |