| Başvuru | plastik, metal |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Su geçirmez | Su geçirmez |
|---|---|
| Başvuru | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
| Tip ve Boyut | Müşteriye Göre Rulo veya Parça Kesilerek |
| Yapıştırıcı | eva |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
|---|---|
| Su geçirmez | Su geçirmez |
| Temel Malzeme | PE |
| Yapıştırıcı | eva |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
|---|---|
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Uygulama | Yalıtım malzemesi üretimi |
|---|---|
| Özellikleri | yüksek verimlilik, enerji tasarrufu |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| Voltaj | Özel |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC kontrol sistemi |
| Çiğ madde | Doğal kauçuk, sentetik kauçuk, geri kazanılmış kauçuk vb. |
| Besleme rulosu çapı | 145mm |
| Motor Gücü | 132 kW |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
|---|---|
| Vida çapı | 90mm |
| Genişlik Aralığı | 100-1000mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| ana motor | Metabo Almanya |
|---|---|
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| KULLANIM | Kullanıcı el kaynağı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| patlatma | >2,5A |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Standart | ASTM, GB, DIN |