| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Kaplama yapısı | FBE, 2lpe, 3lpe |
| Kaplama Tipi | İç, dış |
| Kullanma | Derusting ve antikorozyon |
| Yüzey tedavi sınıfı | ≥SA2.5 |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Sertifika | CE, ISO, RoHS, REACH |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Karakter | Kompakt Tasarım Hafif Ağırlık |
|---|---|
| Elektrik akımı | AC |
| ana motor | Almanca Metabo |
| Voltaj | 220V-230V |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Ürün Grupları | PE Yalıtım Ceket Boru Ekstrüzyon Hattı, PE PP Sac Ekstrüzyon Hattı, PE içi boş duvar spiral boru üre |
|---|---|
| Ürün Adı | Vakum boyutlandırma yöntemi kullanılarak polietilen boruların ekstrüzyon üretim hattı |
| Araştırma Ortakları | Tsinghua Üniversitesi, Pekin Kimyasal Teknoloji Üniversitesi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi |
| Kurulu güç | 630kw |
| Ekstrüzyon ekipmanı bileşenleri | Tek vidalı ekstrüder, kalıp başı, vakum şekillendirme tankı, taşıma makinesi, tozsuz kesici, kontrol |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 8000 mm'ye kadar ulaşın |
| Ağırlıklı olarak Malzeme | PE, PP, Evcil Hayvan, PVC, EVA vb. |
| Kalınlık | 0,1-3,0 mm |
| Başvuru | Atık Su Arıtma Tesisleri |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
|---|---|
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| özel | özel |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Manşet | 1000 mm |
|---|---|
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
| Üretim Aralığı | 170mm |
|---|---|
| İşleme kapasitesi | 170mm |
| Temizlik sınıfı | Sa2.5 |
| malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| Üretim Aralığı | 426mm |
|---|---|
| İşleme kapasitesi | 426mm |
| Temizlik sınıfı | Sa2.5 |
| malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Teslim süresi | 8 iş günü |