| Ürün Rengi | Özel |
|---|---|
| Ürün malzemesi | PE PP |
| Ürün Türü | Ekstrüzyon hattı |
| Ürün Uzunluğu | Özel |
| Ürün Özellikleri | Yüksek Darbe Dayanımı, Kimyasal Direnç, UV Direnci, Hava Şartlarına Direnç |
| Şartname | 2,5 mm ila 4mm |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 5 ton/gün |
| Taşıma Paketi | Standart Paket |
| Hs Kodu | 39169090 |
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/P |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Kaplama kalınlığı | 1,8 mm - 5,0 mm |
|---|---|
| Kaplama Malzemeleri | Polietilen, Yapıştırıcı, Epoksi |
| Ürün Türü | Boru üretim hattı |
| Toplam güç | 200KW |
| Üretim Hızı | 8 - 12 m/dak |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Tarzı | el tipi |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| HS kodu | 846880000 |
| Voltaj | 220V 50Hz |