| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet | Yurtdışı Kurulum, Ücretsiz Teknik Destek |
| GTİP Kodu | 8477209000 |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| özel | özel |
|---|---|
| Boru malzemesi | HDPE, |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Vida Hayır | tek vida |
| özel | özel |
|---|---|
| Boru malzemesi | HDPE, |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Vida Hayır | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 ay |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Huashida |
| ekstruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Soğutma suyu tüketimi | 10m3/saat |
| Üretim Kapasitesi | 1000m/s |
| Şaft Malzemesi | 40kr |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Planeatri Kesme |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
| boru uzunluğu | 6 metre |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Üretim kapasitesi | 1000m/s |
|---|---|
| boru uzunluğu | 6m-12m |
| yalıtım kalınlığı | 20mm-100mm |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
| Model | PIP-1000 |
| Boru malzemesi | HDPE/Çelik |
|---|---|
| Soğutma suyu tüketimi | 10m3/saat |
| Boru Çapı Aralığı | 50mm-200mm |
| Toplam güç | 200KW |
| Model | ABC-123 |