| Uygulama | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
|---|---|
| Bağlantı | kaynak |
| özel | özel |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Base Bant Maks. Genişlik | OEM / DOM |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Yüzey Kalınlığı | ≥0.6mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Model Numarası | HSD377mm |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Model Numarası | HSD377mm |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Model Numarası | HSD377mm |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Model NO. | HSD50-426 |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Sertifika | CE, ISO |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Uygulama | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
|---|---|
| Bağlantı | kaynak |
| özel | özel |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Uygulama | İçi Boş Duvar Spiral Boru Bağlantısı |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | Elektrofüzyon Kaynağı |
| Boru Aralığı | 200-2600mm |
| Çekme Dayanımı/Mpa | >19 |
| Kopma anında uzama/% | -35°C>100 |