| Model NO. | Model 120 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
| özel | özel |
| Yapı | yatay |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kol kalınlığı | 0.5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Uygulama | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
|---|---|
| Ürün Kalınlığı | 0,2-3 mm |
| Garanti | 24 Aylık |
| Özel | Özel |
| Ürün Genişliği | 800-3000mm |
| Tahta katmanları | Tek katman |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kapasite | 160-200 Kg/saat |
| Tip | HDPE ve PE |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Kaplama Tipi | Toz Boya |
|---|---|
| FBE kalınlığı | 170 um |
| PE Katman Kalınlığı | 2,5 - 3,7 mm |
| Yapışkan KalınlığıDirsek Açısı | 170-250 £ |
| Dirsek Açısı | 15-90 Derece |
| Su geçirmez | Su geçirmez |
|---|---|
| Başvuru | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Başvuru | plastik, metal |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
|---|---|
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
| Tip ve Boyut | Müşteriye Göre Rulo veya Parça Kesilerek |
| Yapıştırıcı | eva |