| Uygulama | İçi Boş Duvar Spiral Boru Bağlantısı |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | Elektrofüzyon Kaynağı |
| MFR/ (190°,5kg)g/10 dak | 0,4〜1 |
| Vicat Yumuşama Noktası/I | >110 |
| Kopma anında uzama/% | -35°C>100 |
| Uygulama | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | Elektrofüzyon Kaynağı |
| Garanti | 24 Aylık |
| Özel | Özel |
| Kalınlığı | Özel |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Özelleştirme | Özelleştirilebilir |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Malzeme | PE |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Head Type | Round |
|---|---|
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kol kalınlığı | 0.5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kol kalınlığı | 0.5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
|---|---|
| Teslim süresi | 70-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 200 yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Malzeme | HDPE/PP |
|---|---|
| Şartname | SGS |
| Hafif | Elde Taşıması Kolay |
| Güç | 380V/220V 50Hz |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Thickness | 2-18mm |
|---|---|
| Width | 100-700mm |
| Head Type | Round |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |