| Çapraz | 2500 mm |
|---|---|
| Çekim Gücü | 10 mpa |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ila 125°C |
| Kesit Şekli | Dairesel |
| Yapıştırıcı Kalınlığı | 0,8-2,0 mm |
| HS kodu | 8477209000 |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Prensip | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
| Köpüklemesi Kalınlığı | 30-100mm |
| Üretim Kapasitesi | 50 takım/yıl |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Şartname | 2,5 mm ila 4mm |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 5 ton/gün |
| Taşıma Paketi | Standart Paket |
| Hs Kodu | 39169090 |
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/P |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |