| Uygulama | Boru Üretimi |
|---|---|
| Malzeme | çelik |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Maks. çalışma basıncı | 2.5Mpa |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
|---|---|
| Head Type | Round |
| Thickness | 2-18mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| FBE kalınlığı | 200-800um |
|---|---|
| Çap | 50-426mm |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | > 2.5a |
| GTİP Kodu | 8477209000 |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Boru çapı. | 48-3000mm |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Yüzey | Çelik |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
|---|---|
| Kullanılan Malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Kaplama katmanları | 3 kat (FBE+Yapışkan+Polietilen) |
| Boru çapı | Φ219-Φ1420mm |
| Ürün Türü | PE Kurulu |
|---|---|
| vida numarası | tek vida |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000 mm |
| Üretim için malzeme | polietilen |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Taşıma Paketi | Ahşap Kutu |
|---|---|
| Köpüklemesi Kalınlığı | 30-100mm |
| HS kodu | 8477209000 |
| Spesifikasyon | Boru çapı. 508-1620mm |
| Otomasyon | Otomatik |