| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| KULLANIM | Antikorozyon ve Onarım |
|---|---|
| Ürün Türü | PE Kurulu |
| Manşet | 1000 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| en yüksek hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Ürün Tipi | PVC /PE /PP /ABS /PP /PS sayfası |
|---|---|
| Tahta katmanları | Bekar ve çok katmanlı sayfa |
| Ürün Kalınlığı | 0.1-30mm |
| Durum | Yeni |
| Ürün Genişliği | Maksimum 3000 mm |
| Besleme sistemi | Vakumlu besleyici |
|---|---|
| paketlenmiş | ahşap kasalar ve paletler |
| Boru Aralığı | 110-2000mm |
| Traktör cihazı | Dört ila on iki çeneli traktör |
| kesme cihazı | PLANET KESİCİ |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥110 N/cm |
|---|---|
| Çekme Dayanımı | 30 mpa |
| Vurgulamak | Ön yalıtım boru eklemleri kolye |
| Ambalaj bilgileri | 6000 adet/gün |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Plastik İşlenmiş | PE/PP |
|---|---|
| besleme modu | Tek Besleme |
| Vida | tek vida |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Otomasyon | Otomasyon |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| HDPE | 600kg/s |
| GTİP Kodu | 39209990 |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Sertifika | CE, ISO, RoHS, REACH |