| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Genişliği | 650 |
| kalınlık(mm) | 0,18-1,5 |
| Tohum/dak) | 1-25 |
| Üretim (kg/saat) | 80-320 |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |
| Ürün Uzunluğu | Özel |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | Hava/su Soğutma |
| Kapasite | 100kg/h - 1000kg/h |
| Malzeme | PE/PP |
| ekstruder | Tek Vidalı Ekstruder |
| Ürün Rengi | Özel |
|---|---|
| sayfa genişliği | 1000-2000mm |
| Ürün sertifikası | ISO9001 |
| Kesme Yöntemi | Rulo kesme |
| Malzeme | PE, PP |
| Total Length | About 110m |
|---|---|
| Coating | Spray Winding |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
| Turkkey Project | Provided |
| Operating System | Touch Screen |
| Coating Thickness | 50-100mm |
|---|---|
| Cyclone Dust Collector | 1m |
| Voltage | 220V/380V |
| Compressed Air | 6 M3/min >0.5MPa |
| Working Speed | 1-10 Meters Per Minute |
| kesme kuvveti | ≥100 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935 dev/cm3 |
| germe gücü | 35 MPa |
| Kopmada Uzama | %360 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Konum | İçeride |
|---|---|
| Sıcaklık | 0-30 ℃ |
| Nem | ≤15°C,0,15-0,2MPa,0,5m³/dak |
| Siklon | Ø1000 |
| İletim Sistemi Şartnamesi | Uzunluk 3 m genişlik 0,85 m |
| Kaplama kalınlığı | 150-800um |
|---|---|
| Kaplama Malzemesi | FBE tozu |
| Temiz Seviye | ≥2,5 |
| Isıtma Yöntemi | Orta Frekanslı Isıtma Sistemi |
| Malzemeler | Epoksi Tozu |