| Durum | Yeni |
|---|---|
| Spesifikasyon | Hsd ceket |
| Vida | Tek Vida |
| Renk | siyah veya sarı |
| Ambalaj bilgileri | Yıldız Paketi |
| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | Pe |
| besleme modu | Tek Besleme |
| ürün türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Assembly Structure | Separate Type Extruder |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Kontrol sistemi | Siemens |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Egzoz | Egzoz |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | PE düz oluklu boru yapma makinesi |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Üretim kapasitesi | 100-1000kg/saat |
| Soğutma yöntemi | su soğutma |
| Spesifikasyon | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Spesifikasyon | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |