| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
|---|---|
| Lens kaplama | 110-2200mm |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
| Boru Hattı Malzemesi | HDPE |
| Toplam Güç | 200KW |
| Raw Materials | PE80, PE100 |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum |
| Application | Produce Water-Supply Gas-Supply Pressure Pipe |
| Pipe diameter specification | 20-2200mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketi |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Ürün Tipi | Plastik boru |
| Kullanmak | Merkezi ısıtma, soğutma yağı ve gaz iletimi |
| Kesme yöntemi | Çipsiz kesim |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| After-sales Service | After-sales Service |
|---|---|
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Raw Material | PE |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Delivery Time | 60 Days |
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Planeatri Kesme |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| paketlenmiş | Film |
|---|---|
| Yer | İçeride |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu |
| Boru Çapı Aralığı | φ20-φ1200mm |
| Kullanımı | Su/Gaz/Petrol Boru Hattı |
| Spesifikasyon | PE-960 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 150 |
| Boru Çapı (mm) | 960 |
| Kapasite (kg/saat) | 800kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
|---|---|
| Boru Çapı Aralığı | 50mm-200mm |
| Kesme Yöntemi | Planet Kesim |
| Ortalama boyut | 25m*5m*3m |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Delivery Time | 60DAYS |