| Satış Sonrası Hizmet | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Planeatri Kesme |
| Şanzıman tipi | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Besleme modu | Otomatik Aşı Beslemesi |
| Vida | Tek vidalı |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Montaj yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Kalıp Tipi | Spiral kalıp |
|---|---|
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum |
| Uygulama | Su-tedarik gaz tedarik basınç borusu üretin |
| Boru çapı spesifikasyonu | 20-2200mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketi |
| Satış Sonrası Hizmet | Yurtdışı Kurulum, Ücretsiz Teknik Destek |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Planeatri Kesme |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Pipe Diameter | From 12mm-2000mm |
| Çiğ madde | PE |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Kesme Yöntemi | Planet Kesim |
| İşlenmemiş içerikler | PE80, PE100 |
|---|---|
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum |
| Uygulama | Su-tedarik gaz tedarik basınç borusu üretin |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketi |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Kontrol sistemi | Siemens |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Egzoz | Egzoz |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Ürün malzemesi | HDPE |
|---|---|
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Egzoz | Egzoz |
| Pipe Diameter Range | Φ219-Φ1420mm |
|---|---|
| Boru Uzunluğu | 1-3m |
| Çalışma modu | otomatik/Manuel |
| Coating Type | 3LPE (Three Layer Polyethylene) |
| Packaging Details | According To Customer's Requirement |