| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kol kalınlığı | 0.5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kol kalınlığı | 0.5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Base Bant Maks. Genişlik | OEM / DOM |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Yüzey Kalınlığı | ≥0.6mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
|---|---|
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Durum | Yeni |
| Üretilebilen levha çeşitleri | PE |
| Kol kalınlığı | 0.1-30mm |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Vida | Tek vidalı |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |