| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
|---|---|
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
| Tip ve Boyut | Müşteriye Göre Rulo veya Parça Kesilerek |
| Yapıştırıcı | eva |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
|---|---|
| Su geçirmez | Su geçirmez |
| Temel Malzeme | PE |
| Yapıştırıcı | eva |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
|---|---|
| Teslim süresi | 70-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 200 yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Uygulama | Boru Hattı Bağlantısının Kapatılması |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | Elektrofüzyon Kaynağı |
| Garanti | 24 Aylık |
| Özel | Özel |
| Kalınlığı | Özel |
| Model Numarası | HSD377mm |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Model Numarası | HSD377mm |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Model Numarası | HSD377mm |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |