| Durum | Yeni |
|---|---|
| Güç | 380V 50HZ |
| Renk | Herhangi |
| Başvuru | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet | 1 Yıl |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| İsim | Poliüretan Köpüklü Pert Yalıtım Borusu ürün grubu |
| Kapasite | 250-1350 kg/saat |
|---|---|
| Kurulu güç | 160 kw-650kw |
| Uzunluk | 25-45 mm |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Ürün Tipi | PE Boru |
| Vida No. | Tek vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ürün malzemesi | HDPE |
|---|---|
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| hammadde | PE |
| Boru Stili | İnce Duvar Borusu |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ürün malzemesi | HDPE |
|---|---|
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Ürün malzemesi | HDPE |
|---|---|
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |