| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
|---|---|
| Head Type | Round |
| Thickness | 2-18mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Sertifika | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| patlatma | >2,5A |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Standart | ASTM, GB, DIN |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Temiz Seviye | ≥2,5 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Petrol, Doğal Gaz, Su Temini Boru Hatları |
| Isıtma Yöntemi | Orta Frekanslı Isıtma Sistemi |
| FBE kalınlığı | 200-800um |
|---|---|
| Çap | 50-426mm |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | > 2.5a |
| GTİP Kodu | 8477209000 |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Base Bant Maks. Genişlik | OEM / DOM |