| kaynak yöntemi | Tozaltı Kaynak |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Yüzey Tedavisi | Kumlama |
| boru çapı | 219-1422 mm |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
| Kullanılan Malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
|---|---|
| Toplam güç | 200-1000 kW |
| Bağlantı Tipi | Kaynak |
| Yapışkan Malzeme | EPOKSİ |
| Ambalaj bilgileri | Makineye Göre Paketleme |
| kaynak yöntemi | Tozaltı Kaynak |
|---|---|
| Toplam Uzunluk | 80m |
| boru uzunluğu | 6-12m |
| Yöntem Türü | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Makineye Göre Paketleme |
| Güç Kaynağı | 3 faz 400V(-10%,+%5) 60HZ |
|---|---|
| Kaplama | Fbe Toz/Sıvı |
| Kurulum Kapasitesi | Yaklaşık 1650kw |
| Çalışma modu | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Makineye Göre Paketleme |
| Boru Ucu Şekli | yuvarlak |
|---|---|
| Dirsek Açısı | 15-90 Derece |
| Kaynağı | Çin |
| Toz giderme fanı | Fan gücü 5.5kw |
| Ambalaj bilgileri | Makineye Göre Paketleme |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |