| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Kaplama kalınlığı | 150-800um |
|---|---|
| Kaplama Malzemesi | FBE tozu |
| Temiz Seviye | ≥2,5 |
| Isıtma Yöntemi | Orta Frekanslı Isıtma Sistemi |
| Malzemeler | Epoksi Tozu |
| Yanıcılık | kendi kendine sönme |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Uygulama kapsamı | Boru korozyon önleyici yama |
| Su Emimi | %0,1 |
| Kırılma sırasında uzanma | %200 |
| Boru çapı. | 48-3000mm |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Yüzey | Çelik |
| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
| Tip ve Boyut | Müşteriye Göre Rulo veya Parça Kesilerek |
| Yapıştırıcı | eva |