| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Lens kaplama | 20-2200mm |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
|---|---|
| Özelleştirme | Özelleştirilebilir |
| Kalibrasyon yöntemi | akü kalibrasyonu |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Boru çapı | 20-2200mm |
| Satış sonrası servis | Bütün hayat |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Boru çapı | 20-2200mm |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO9001:2008, QS |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Başvuru | Gaz Besleme Borusu |
| Uzunluk | 36m, 52m, 72m |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Başvuru | Gaz Besleme Borusu |
| Uzunluk | 36m, 52m, 72m |
| Çap | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Başvuru | Gaz Besleme Borusu |
| Uzunluk | 36m, 52m, 72m |
| Çap | 20-110, 75-250, 355-630 |