| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Yetenek temini | 50 Adet/Ay |
| Menşe yeri | Qingdao, Çin |
| Lens kaplama | 16-1600mm |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 800.00cm * 220.00cm * 200.00cm |
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yıl |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Ürün Tipi | PE Boru |
| Vida Hayır | Tek vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kalibrasyon | Ödeme Koşulları |
|---|---|
| Boru aralığı | 20-2200mm |
| Başvuru | şehir gaz borusu, su tedarik borusu |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Ürün Türü | PE su besleme borusu |
| Vida Hayır | Tek vida |
| Otomatik | Otomatik |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Lens kaplama | 20-2200mm |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Teslim süresi | 90 gün |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Lens kaplama | 20-2200mm |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |