| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
|---|---|
| Kapasite | 50 adet/ay |
| Isıtma Gücü | 20-30KW |
| Soğutma Bölgeleri | 3-5 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ürün Tipi | PVC /PE /PP /ABS /PP /PS sayfası |
|---|---|
| Tahta katmanları | Bekar ve çok katmanlı sayfa |
| Ürün Kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Genişliği | Maksimum 3000 mm |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar ve paletler |
| Ürün Tipi | PVC /PE /PP /ABS /PP /PS sayfası |
|---|---|
| Tahta katmanları | Bekar ve çok katmanlı sayfa |
| Ürün Kalınlığı | 0.1-30mm |
| Durum | Yeni |
| Ürün Genişliği | Maksimum 3000 mm |
| Ürün Tipi | PVC /PE /PP /ABS /PP /PS sayfası |
|---|---|
| Tahta katmanları | Bekar ve çok katmanlı sayfa |
| Ürün Kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ürün Genişliği | Maksimum 3000 mm |
| Durum | Yeni |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
|---|---|
| Tüp Çapı | 6-50mm |
| Tüp Kalınlığı | 3-50mm |
| Güç | 3 faz, 50Hz |
| Şartname | müşterinin talebine göre |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Base Bant Maks. Genişlik | OEM / DOM |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Yüzey Kalınlığı | ≥0.6mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
|---|---|
| Teslim süresi | 90 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Yetenek temini | 50 adet / yıl |
| Menşe yeri | Qingdao , Çin |