| korozyon oranı | 0,01- 0,1 |
|---|---|
| Renk | Herhangi |
| Kuvvet | 70N |
| Kalınlık | 0.8-3.0 mm |
| Sıcaklık | 50 - 120°C |
| Tahta katmanları | Bekar ve çok katmanlı sayfa |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Malzeme | PE/PP/PS/HIPS/ABS |
| Ürün Genişliği | 800 mm |
| Ürün Kalınlığı | 0.2-3mm |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Malzeme | PE/PP/PS/HIPS/ABS |
| Ürün Genişliği | Maksimum 3000 mm |
| Ürün Kalınlığı | 0.1-30mm |
| Tahta katmanları | Bekar ve çok katmanlı sayfa |
| Başvuru | Metal Takviyeli Spiral Koruge Borunun Birleşim Yeri |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Elektro Füzyon Bant Malzemesi | PE ve Metal Ağ |
| Sayfa Genişliği | 200mm-2000mm |
| Sac Kalınlığı | 0.1mm-30mm |
| Malzeme | HDPE ve PE |
|---|---|
| Ekstrüder türü | T-Die (Düz Kalıp) |
| Kapasite | 150 - 500 kg/saat |
| Güç | 380V / 3 Faz / 50Hz |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
|---|---|
| Kapasite | 50 adet/ay |
| Isıtma Gücü | 20-30KW |
| Soğutma Bölgeleri | 3-5 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Tahta katmanları | Tek katman |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kapasite | 160-200 Kg/saat |
| Tip | HDPE ve PE |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |
| Özelleştirme | Özelleştirilebilir |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Kapasite | 160-200kg/saat |
|---|---|
| Hammadde | Polietilen (PE) |
| İşlev | korozyon önleyici bantlar |
| Ürün hattı | Soğuk uygulamalı korozyon önleyici bant yapma makinesi |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |