| Yükseklik/mm | 41.5 |
|---|---|
| Tarzı | 89/180 |
| Katlanır halkalar | 79-80 |
| Renk | Siyah |
| Yapıştırıcı Kalınlığı | 1,8 mm |
| Yükseklik/mm | 32 |
|---|---|
| Tarzı | 108/180 |
| Katlanır halkalar | 79-80 |
| Renk | Siyah |
| Yapıştırıcı Kalınlığı | 2,0 mm |
| Yükseklik/mm | 26 |
|---|---|
| Tarzı | 42/110 |
| Katlanır halkalar | 46 |
| Renk | Siyah |
| Yapıştırıcı Kalınlığı | 0,8-2,0 mm |
| Su geçirmez | Su geçirmez |
|---|---|
| Yapıştırıcı | epoksi reçine |
| Türü | Korozyon Önleyici Isıyla Daralan Kılıf |
| MPa Sınıflandırması | Alçak Basınç Boruları |
| Çapraz | >720mm |
| Su geçirmez | Su geçirmez |
|---|---|
| Yapıştırıcı | epoksi reçine |
| Türü | Korozyon Önleyici Isıyla Daralan Kılıf |
| MPa Sınıflandırması | Alçak Basınç Boruları |
| Çapraz | >720mm |
| Yüzey Tedavisi | Krom |
|---|---|
| Uygulama | Boru Hattı Korozyon Önleyici Bağlantısı |
| Kalınlığı | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Bağlantı | Kaynak |
| Yüzey Tedavisi | Krom |
|---|---|
| Uygulama | Boru Hattı Korozyon Önleyici Bağlantısı |
| Kalınlığı | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Bağlantı | Kaynak |
| Yüzey Tedavisi | Krom |
|---|---|
| Uygulama | Boru Hattı Korozyon Önleyici Bağlantısı |
| Kalınlığı | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Bağlantı | Kaynak |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |