| Malzeme | PE |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, D/A |
| Yetenek temini | 5 ton/gün |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| HS kodu | 847710900 |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Otomasyon | Otomatik |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Manşet | 1000 mm |
|---|---|
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| HS kodu | 847710900 |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
|---|---|
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Bölüm3 | Üç katmanlı fiber takviyeli ısı büzülme manşonu |
| HS kodu | 847710900 |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Head Type | Round |
|---|---|
| Bağlantı | kaynak |
| Welding | 0.01-0.1 |
| Size | Customized |
| Structure | Polyethylene+Adhesive |
| Shear Strength | ≥110 N/cm |
|---|---|
| Tensile Strengt | 30 Mpa |
| Highlight | Pre Insulation Pipe Joints Sleeve |
| Warranty Period | 6 months |
| Ambalaj bilgileri | 6000 adet/gün |
| kesme kuvveti | ≥110 N/cm |
|---|---|
| Çekme Dayanımı | 30 mpa |
| Vurgulamak | Ön yalıtım boru eklemleri kolye |
| Ambalaj bilgileri | 6000 adet/gün |
| Teslim süresi | 10 iş günü |