| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
|---|---|
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| özel | özel |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Başvuru | Plastik, Metal, HDPE Boru Hattı Bağlantısı |
| Malzeme | Elektronik Ürünler |
| Özellik | Yalıtım |
| korozyon oranı | 0.01-0.1 |
| Malzeme | HDPE ve PE |
|---|---|
| korozyon oranı | 0.01-0.1 |
| Soyma gücü | 70N |
| Katmanlar | Temel ve Yapıştırıcı |
| Kalınlık | 0.8 - 3.0 mm |
| Satış Sonrası Hizmet | Kurulum Eğitimi |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Ürün Tipi | Pe |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Satış Sonrası Hizmet | Kurulum Eğitimi |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Ürün Tipi | Pe |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
| Vida No. | Bekar |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz Teknik Danışmanlık ve Eğitim vb. |
|---|---|
| Garanti | 6-12 Ay |
| Ürün Tipi | Pe |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Manşet | 750-800mm |
| Soyulma mukavemeti | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Su Alma Oranı | %0,05 (ASTM D570) |
| Çekme Dayanımı | 15-20Mpa (ASTM D638) |