| Manşet | 1000 mm |
|---|---|
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama | PE Ekstrüzyon |
| Epoksi Toz Kalınlığı | 170'den Fazla Um |
| Bükme açısı | 15-90 Derece |
| Şundan oluşur | İlk FBE kaplama, orta yapıştırıcı, dış PE katmanı |
| Durum koşulu | İçeride |
|---|---|
| Boru Uzunluğu Aralığı | 6m-12m |
| Kullanımı | 3lpe Kaplama Boru Yapımı |
| Kaplama katmanları | 3 kat (FBE+Yapışkan+Polietilen) |
| Ambalaj bilgileri | Makineye Göre Paketleme |
| Üretim Aralığı | 170mm |
|---|---|
| İşleme kapasitesi | 170mm |
| Temizlik sınıfı | Sa2.5 |
| malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| Üretim Aralığı | 426mm |
|---|---|
| İşleme kapasitesi | 426mm |
| Temizlik sınıfı | Sa2.5 |
| malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| Başvuru | plastik, metal |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Su geçirmez | Su geçirmez |
|---|---|
| Başvuru | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
| Tip ve Boyut | Müşteriye Göre Rulo veya Parça Kesilerek |
| Yapıştırıcı | eva |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
|---|---|
| Su geçirmez | Su geçirmez |
| Temel Malzeme | PE |
| Yapıştırıcı | eva |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
|---|---|
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |