| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
|---|---|
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Ürün Uzunluğu | Özel |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 100-1000kg/saat |
| Uygulama | Kaplama amaçlı levha/karton üretimi |
| Malzeme | PE PP |
| Soğutma yöntemi | Su Soğutma veya Hava Soğutma |
| Model NO. | hj-30b |
|---|---|
| Frekans aralığı | Düşük frekanslı |
| Tarzı | Portatif |
| Malzeme | HDPE Kaynak Teli |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Çubuk çapı | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüder |
| Frekans dönüştürücü | ABB |
| Üretim kapasitesi | 20kg/saat |
| GTİP Kodu | 8477209000 |
| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş | PP/PE/PVC |
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Güç | Elektrikli |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Türü | El Ekstrüderi |
| HS kodu | 8468800000 |
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Voltaj | 220V 50Hz |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Malzeme | PP/PE/PVC |
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 60 GÜN |