| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
|---|---|
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Bölüm3 | Üç katmanlı fiber takviyeli ısı büzülme manşonu |
| HS kodu | 847710900 |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Plastik İşlenmiş | PE/PP |
|---|---|
| besleme modu | Tek Besleme |
| Vida | tek vida |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Model | PE-850/1372 |
|---|---|
| Ana ekstruder | SJ-120/33 |
| Boru Çapı (mm) | Φ850-1372 |
| Kapasite (kg/saat) | 700-900 |
| Kurulu güç (kw) | 440KW |
| Packaging Details | Packing according to Machine |
|---|---|
| Delivery Time | come to an agreement in respect of the delivery time |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Huashida |
| FBE kalınlığı | 200-800um |
|---|---|
| Çap | 50-426mm |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | > 2.5a |
| GTİP Kodu | 8477209000 |
| Çapraz | 2500 mm |
|---|---|
| Çekim Gücü | 10 mpa |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ila 125°C |
| Kesit Şekli | Dairesel |
| Yapıştırıcı Kalınlığı | 0,8-2,0 mm |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Kaplama kalınlığı | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| boru uzunluğu | 1-3m |
| Kaplama Tipi | 3LPE (Üç Katlı Polietilen) |
| Boru Çapı Aralığı | Φ219-Φ1420mm |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |