| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| en yüksek hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Tarzı | Portatif |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE/PVC |
| Taşıma Paketi | Alaşım kutusu |
| Güç | Elektrikli |
| Ambalaj bilgileri | Alaşım kutusu |
| Spesifikasyon | 10-20 kilogram /rulo |
|---|---|
| HS kodu | 8477209000 |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Şartname | 2,5 mm ila 4mm |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 5 ton/gün |
| Taşıma Paketi | Standart Paket |
| Hs Kodu | 39169090 |
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/P |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Base Bant Maks. Genişlik | OEM / DOM |
| Toplam güç | 400 kW |
|---|---|
| Ekstrüzyon Hızı | 05.-5 |
| Kapasite kg/saat | 600 240 |
| Boyut (m) | 32*16*6.0 |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
| Besleme sistemi | Vakumlu besleyici |
|---|---|
| paketlenmiş | ahşap kasalar ve paletler |
| Boru Aralığı | 110-2000mm |
| Traktör cihazı | Dört ila on iki çeneli traktör |
| kesme cihazı | PLANET KESİCİ |
| Uygulama | Metal Takviyeli Spiral Koruge Borunun Birleşim Yeri |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Elektro Füzyon Bant Malzemesi | PE ve Metal Ağ |
| sayfa genişliği | 200mm-2000mm |
| sac kalınlığı | 0.1mm-30mm |
| kesme kuvveti | ≥110 N/cm |
|---|---|
| Çekme Dayanımı | 30 mpa |
| Vurgulamak | Ön yalıtım boru eklemleri kolye |
| Ambalaj bilgileri | 6000 adet/gün |
| Teslim süresi | 10 iş günü |