| Yapı | Yatay |
|---|---|
| Ritim | Akış Üretim Hattı |
| İletim Türü | Esnek |
| Şartname | 65*4*3,5m, 80*4*3,5m |
| Kapasite | 250 M3/Gün |
| Malzeme | PE, PP, PVC ve Daha Fazlası |
|---|---|
| Şartname | 2 mm ila 5 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz, Mavi, Sarı ve Daha Fazlası |
| Ürün Özelliği | aside dayanıklı |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| HS kodu | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Özelleştirme | Özelleştirilebilir |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Malzeme | PE |
| Taşıma Paketi | Standart Paket |
|---|---|
| Ticari marka | HSD |
| GTİP Kodu | 8477109000 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ürün Genişliği | 50-300mm |
| Tarzı | el tipi |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| HS kodu | 846880000 |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Film kalınlığı | 0,1-3,0 mm |
|---|---|
| Genişlik | 8000 mm'ye kadar |
| Özellik | Yüksek Mukavemet ve Tokluk |
| Montaj yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketleme |
| Yüzey Tedavisi | Krom |
|---|---|
| Uygulama | Boru Hattı Korozyon Önleyici Bağlantısı |
| Kalınlığı | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Bağlantı | Kaynak |
| Brand | Huashida |
|---|---|
| After-sales service | Installation and Training |
| Warranty period | 12 months |
| Condition | New |
| Automation | Automatic |
| Plastik İşlenmiş | PE/PP |
|---|---|
| besleme modu | Tek Besleme |
| Vida | tek vida |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Otomasyon | Otomatik |