| Kaplama | FBE tozu |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| patlatma | >2,5A |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 570*500*160mm |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Malzeme | HDPE ve PE |
|---|---|
| Ekstrüder türü | T-Die (Düz Kalıp) |
| Kapasite | 150 - 500 kg/saat |
| Güç | 380V / 3 Faz / 50Hz |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Vida | tek vida |
| Ekstrüzyon Sistemi | Tek Katmanlı veya Çok Katmanlı |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Kaynak Gücü AC | AC |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Elektrot Kaplama Tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Uygulama | Elden gelen kaynakçı |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Çapraz | 4.0mm |
|---|---|
| Uzunluk | 400-500mm |
| Uzatılmış | 10-20mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Renk | Emriyle |
|---|---|
| Spesifikasyon | 10-20 kilogram /rulo |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Başvuru | plastik, metal |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Su geçirmez | Su geçirmez |
|---|---|
| Başvuru | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |