| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
|---|---|
| Kullanım | Derusting ve antikorozyon |
| Boru Uzunluğu | 6-12 m |
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
| Boru aralığı | 48-3000mm |
| Kaplama tipi | 3 Katlı Polietilen (3LPE) |
|---|---|
| Teslimat süresi | Çelik borular |
| patlatma | >2,5A |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Menşei | Çin |
| Prensip | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
|---|---|
| Başvuru | Sıcak soğutucu su /yağ /kimyasal malzeme boru hattı |
| Boru Yapısı | Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Muhafaza |
| Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Kasa | 30-100mm |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Cooling circulating water | ≤20℃ ≥0.3Mpa 26~30 m3/h |
|---|---|
| Nem | %85 yoğuşmasız |
| Sıkıştırılmış hava | 6 m3/dak >0,5MPa |
| Boru Kullanımı | PU Ön Yalıtım |
| Total length | about 110m |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Yüzey | Çelik |
| İşlev | Çelik boru kum patlaması |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Yüzey | Çelik |
| İşlev | Çelik boru kum patlaması |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
| Hammadde | HDPE |
|---|---|
| İlke | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
| Tip | Poliüretan Köpük Makinası |
| Boru Yapısı | Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Kasa |
| Kapasite | 1400kg |
| Katman sayısı | Çift katman |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Şartname | 200-1000mm |
| Ürün Tipi | Boru Kaplama Makinası |
|---|---|
| Temiz Seviye | >=SA2.5 |
| Kaplama | Toz Boya |
| Kaplama Katmanı | İç ve dış boru duvarı |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |