| Model NO. | Boru çapı. 57-3400mm |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO, RoHS |
| Yüzey | Çelik |
| patlatma | > 2.5a |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO, RoHS |
| Yüzey | Çelik |
| Durum | Yeni |
| patlatma | >2,5A |
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
|---|---|
| Yüzey | Çelik |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Kullanım | Derusting ve antikorozyon |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Yüzey | Çelik |
| Çıkış Hızı | 1-6 m/dak |
| Üretim için malzemeler | HDPE/Sıcakta eriyen yapıştırıcı/FBE tozu |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | günde 1000 metre |
| Toplam güç | 150KW |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
| Boru malzemesi | Çelik |
| Köpükleme Yöntemi | Püskürtme |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Yalıtım tabakası kalınlığı | 20-100mm |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| köpüren malzeme | Poliüretan |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Malzeme | PE/PUR |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Nem | %85 yoğuşmasız |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Malzeme | PE/PUR |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Nem | %85 yoğuşmasız |
| PE Kalınlığı | 2-3 mm |
|---|---|
| yüzey | çelik |
| FBE kalınlığı | 200-800um |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Paket Boyutu | 800.00cm * 220.00cm * 200.00cm |
|---|---|
| Paketin Brüt Ağırlığı | 2500.000kg |
| Uygulama | Su tedarik gaz tedarik basınç borusu üretmek için |
| Kontrol Sistemi | Siemens |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketi |